65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Григорій Діденко провів зустрічі з жителями двох громад Одеського району

20-05-2021
219DB240-8B22-4CFC-A514-428E6869F2AA

Впродовж 19 травня голова Одеської обласної ради Григорій Діденко провів прийоми громадян та відвідав соціальні об’єкти у двох громадах — Фонтанській та Красносільській. 

Окрім огляду побудованого, але не введеного в експлуатацію дитячого садка в селі Крижанівка, він разом з керівництвом Одеського району та громади обговорив проблемні питання автомобільної дороги від вулиці Академіка Сахарова в Одесі до ТРЦ «Рів’єра» у селі Фонтанка. 

Дорога будувалася на замовлення ТРЦ, проте протягом багатьох років не обслуговується, поточний та капітальний ремонт не здійснюється. 

Враховуючи інтенсивність руху (20 тисяч автомобілів на добу), вона є важливою транспортною артерією для багатьох населених пунктів області.

«Цим треба займатися ґрунтовно. Маємо з усіма сторонами прописати дорожню карту, зокрема обласною державною адміністрацію, громадою. Ініціюю спільну нараду наступного тижня», — наголосив Григорій Діденко.

Серед питань, з якими мешканці звертались у Фонтанці, — отримання матеріальної допомоги на реабілітацію, якість комунальних послуг, потреба у ремонті школи. 

У Красносільській громаді Григорій Діденко разом з колегами відвідав Центр первинної медико-санітарної допомоги, що обслуговує майже 15 тисяч громадян, та поспілкувався з медиками. Потім зустрівся з освітянами у Красносільському ліцеї. Заклад збудований 27 років тому. Зараз в ньому навчаються 710 учнів. 

Ліцей обладнано сучасними кабінетами фізики, хімії, біології, географії, зарубіжної літератури. Проте є питання ремонту інших навчальних закладів у громаді, зокрема у селах Кубанка, Корсунці та Переможне. На цьому, зокрема, наголошували громадяни під час прийому громадян.

«Ми хочемо побачити заклади і в інших селах громади, про які розповіли місцеві жителі під час прийому», — зауважив голова обласної ради. 

Громадяни також звернули увагу на необхідність ремонту доріг до сіл Переможне, Кубанка та Павліка. 

Окрема увага була приділена обговоренню будівництва нової ділянки дороги в обхід Одеси на території громади. Серед можливих варіантів — будівництво вздовж берега Куяльницького лиману. Місцевих жителів непокоїть, що це може негативно вплинути на стан лиману, тож необхідні висновки експертів.

«Ми — за конструктивний діалог та аргументи, ми готові всіх почути. Без детального вивчення та обговорення рішення щодо дороги прийматися не може», — підкреслив Григорій Діденко.

 

Повернутися назад