65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Григорій Діденко провів прийом громадян в Болградському районі

23-07-2021
8B44F8C3-DF05-4B5F-85EA-851D40B15893

Голова Одеської обласної ради Григорій Діденко перебуває з робочим візитом у Болградському районі 23 липня.   

Під час візиту він провів особисті прийоми громадян у містах Арциз та Болград.

У Арцизі поспілкуватися з головою обласної ради прийшли близько 20 мешканців громади. 

Директор місцевої школи №5 підняла питання необхідності будівництва нового корпусу для збільшення кількості місць до тисячі, спортивного та актового залів, а також облаштування внутрішніх туалетів.

Окремим питанням стала організація роботи шкільних автобусів у зв’язку зі змінами адміністративно-територіального устрою. 

Місцеві жителі також звернули увагу на проблему з каналізацією та необхідність ремонту ділянки дороги між селами Виноградівка та Надеждівка.

Після отримання звернення Григорій Діденко вирішив оглянути проблему ділянку та виїхав на місце. 

«Я завжди намагаюся особисто розібратися у максимальній кількості питань. Всі звернення прийняті, взяті на контроль та будуть опрацьовані, — розказав Григорій Діденко. — Зазначу, що переважна кількість звернень має розглядатися, а проблеми — вирішуватися у тісній співпраці з керівництвом району та громад, зокрема для організації співфінансування».

Пізніше голова обласної ради зустрівся з мешканцями Болградської громади. На прийом прийшли понад десять громадян. Більш за все їх турбують дороги між селами громади, але також були звернення щодо ремонту дитячих садків та матеріальної допомоги хворим.

Повернутися назад