65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Голова обласної ради відвідав Подільський район

25-01-2023
21BFEAF6-C903-4615-99DE-F1915D48FD8D

Голова Одеської обласної ради Григорій Діденко 24 січня здійснив робочу поїздку у Подільський район.

Його супроводжували депутат обласної ради Олександр Маланюк, голова Подільської районної військової адміністрації Михайло Лазаренко, в.о. Подільського міського голови Олег Албанський, Балтський міський голова Сергій Мазур і Ананьївський міський голова Юрій Тищенко. Перш за все вони оглянули стан укриттів навчальних закладів Подільська та села Липецьке.

«Подільська школа № 7 має добре обладнане комфортне укриття. У підвалі зроблено ремонт. Є обігрів, запаси їжі та води, туалети тощо, — розказав голова обласної ради. — У школі № 3 укриттям є лише приміщення без вікон на першому поверсі, з урахуванням правила двох стін. Обговорили, як і де побудувати для навчального закладу повноцінне укриття.

Липецький заклад загальної середньої освіти I-III ступенів також має добре облаштоване укриття. Порушили питання щодо подальшого ремонту у школі».

Під час візиту Григорій Діденко також поспілкувався з керівництвом району і громади та відвідав пункт незламності у Будинку культури Подільської міської ради. Пункт на 500 осіб працює цілодобово.

Повернутися назад