65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Голова обласної ради про обласний бюджет на 2019 рік

28-12-2018
HAK_9346

Під час брифінгу за підсумками двадцять першої сесії голова обласної ради Анатолій Урбанський прокоментував прийняття бюджету Одеської області на 2019 рік:

«Головним пріоритетом бюджету на наступний рік залишається соціальна спрямованість. І перш ніж винести даний проект рішення на розгляд сесії, депутати детально опрацювали його на засіданнях профільних постійних комісій обласної ради. В нього включено всі основні аспекти розвитку регіону. Увагу приділено кожному району Одеської області.

На реалізацію регіональних програм передбачено понад 450 мільйонів гривень. Хочу відзначити декілька програм, зокрема – цільову програму «Доступна медицина на 2018-2020 роки, яка відповідає загальній концепції реформування системи охорони здоров’я і передбачає заходи, спрямовані на підвищення рівня медицини на сільських територіях, зокрема будівництво або відновлення амбулаторій та ФАПів, придбання обладнання, не залишаться поза увагою і міські та районні лікарні, поліклініки; обласну програму розвитку освіти Одещини на 2019-2021, ключові напрямки якої – дошкільна освіта, оптимізація мережі закладів загальної середньої освіти, позашкільна освіта, інформатизація системи освіти, освіта осіб з особливими освітніми потребами, удосконалення мережі професійних (професійно-технічних) навчальних закладів. Окрім цього, вперше за багато років належну увагу приділено спорту – в рамках обласної комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2018-2020 роки за кошти обласного бюджету надається підтримка обласним організаціям фізкультурно-спортивних товариств, обласним спортивним федераціям, навчальним закладам, дитячо-юнацьким спортивним школам».

HAK_9346

Повернутися назад