65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Газеті «Вісті Кодимщини» 86 років

30-03-2017
unnamed (1)

Районна газета «Вісті Кодимщини» святкує свій 86-й день народження. З цієї нагоди голова обласної ради Анатолій Урбанський передає вітання колективу редакції:

«Щиро вітаю творчу команду із 86-річчям! Це свято не тільки для тих, хто працює у редакції, а й для величезної армії ваших вдячних читачів та шанувальників. Всі ці роки видання було і залишається живою, ефективною формою оперативного, об’єктивного і всебічного висвітлення життя Кодимського району, важливим джерелом інформації. І це, без сумніву, стало результатом самовідданої роботи майстрів пера. Упевнений, ви й надалі знаходитимете нові шляхи взаємодії із суспільством та органами влади, зумієте зробити видання ще цікавішим і привабливішим для читачів. Бажаю ветеранам та усім, хто створює газету сьогодні, удачі, здоров’я, благополуччя, миру вам і вашим близьким!»

Довідково: Газета Кодимського району веде свій родовід з бе­резня 1931 року, коли постановою бюро райкому партії було прийнято рішення про організацію редакції та друкарні районної газети. Початок тридцятих років – період становлення колективних господарств у районі. Тоді, і в подальші часи, газета відповідала своєму призначенню – нести ідейний дух, культуру, просвітництво, виховувати у читачів почуття патріотизму, надихати їх на нові трудові звершення.

«Колгоспник Кодимщини», «Червона зірка», «Вісті Кодимщини» – ці назви відображають етапи шляху газети, впродовж якого колектив плідно трудився і трудиться, використовуючи кращі традиції як видання, так і журналістики в цілому. Досягнення кодимчан, їх помисли і мрії висвітлювались на шпальтах районки, засвідчуючи соціально-економічні досягнення країни, області, району, села. Писали про всі визначні події селянського життя, про майстрів і талановитих людей, серед яких були художники, ткалі, гончарі, вишивальниці, талановиті лікарі, вчителі, поети.

Не раз районна газета стоя­ла на межі закриття, припи­няла існування, проте найсумніший період в її житті – це фашистська окупа­ція. Останній номер вийшов напередодні 22 липня 1941 року.

Не дивлячись на труднощі, газетне життя було невід’ємним від життя краю. Всі реальні перетворення жваво висвітлювались на її шпальтах. Творчі працівники присвятили життя газеті, яку творили разом з позаштатними кореспондентами та небайдужими кодимчанами.

Exif_JPEG_420

unnamed (1) unnamed (2) unnamed (3) unnamed (4) unnamed (5) unnamed

Повернутися назад