65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Газеті “Дружба” 76 років

23-06-2017
Дружба каллектив

Сьогодні Болградська районна газета «Дружба» відзначає 76 років з дня виходу першого номера.

З цієї нагоди голова обласної ради Анатолій Урбанський передає вітання колективу редакції: «76 – років для історії – значний термін, який можна назвали цілою епохою. Великий шлях пройшла Болградська районна газета з тих пір, як вперше з’явилась, перед читачами.   Ви інформуєте про важливі і цікаві, приємні і не дуже події, розповідаєте про успіхи, розмірковує про високе і не забуває про буденне, повертаєте спогадами у минуле і мрієте про майбутнє. З нагоди свята зичу колективу районної газети «Дружба» та її читачам міцного здоров’я, натхнення, творчих здобутків в роботі, сили та енергії у професійній діяльності, благополуччя та добробуту в родинах».

Першою назвою газети була «Ленинський путь». У 1963 році видання ще раз перейменували. З тих пір «районка» зріднилась зі своєю теперішньою назвою «Дружба». З часом змінювався склад редакції, керівники та не змінними залишалися актуальні теми та питання, які висвітлювала «районка». «Дружба» стала справді народною газетою, приходячи практично в кожен будинок.

Наразі у газеті «Дружба», якою керує редактор Тетяна Терзі, працює семеро людей, з яких четверо – творчі працівники. Колектив прийняв рішення реформуватися до другого етапу. Тираж газети становить понад 4 тисячі екземплярів. «Районка» неодноразово ставала лауреатом обласного конкурсу на кращий цикл журналістських робіт щодо висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування та була відзначена цінними призами, співробітники видання нагороджувалися почесними грамотами.

В рамках майбутньої реформи друкованих ЗМІ робота колективу спрямована на підвищення тиражу і самодостатність. Об’єктивно відображаючи дійсність, «Дружба» користується повагою у читачів, маючи найбільший тираж з усіх, що виходять в районі газет. Сьогодні перед газетою стоять важливі завдання – доставляти людям оперативну інформацію, виховувати нові покоління мешканців Болградського району.

Тюрменко на планерке коллектив Дружбы рабочие моментыДружба каллектив

Повернутися назад