65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Економіка, здоров’я, соціальний захист: депутати затвердили основні програми на 2021 рік

24-12-2020
19

Програму соціально-економічного та культурного розвитку Одеської області на наступний рік підтримали депутати сьогодні, 24 грудня. Головна мета документу – недопущення зниження рівня життя та забезпечення соціальних потреб мешканців регіону на фоні розповсюдження коронавірусної інфекції.

Окрім цього, було затверджено обласну комплексну програму соціальної підтримки населення на 2021-2023 роки «Соціальний захист населення в Одеській області».

Передбачені заходи мають сприяти інтеграції осіб з інвалідністю, а також забезпеченню доступності об’єктів обласного підпорядкування, оздоровленню окремих категорій населення, зокрема дітей, забезпечать матеріальну підтримку громадян пільгових категорій та інше.

Підтримку у сесійній залі також отримала нова обласна цільова програма «Здоров’я Одещини на 2021-2023 роки».

Документом передбачено придбання медичного обладнання, медикаментів та покращення матеріально-технічного стану стаціонарних відділень ЦРБ, психіатричних лікарень, виїзної консультативної служби паліативної допомоги, проведення виїзних медичних оглядів «Мобільна поліклініка».

До переліку заходів даної програми також включено забезпечення хворих препаратами для лікування на онкогематологічну патологію, гемофілію та хворобу Віллебранда, забезпечення медикаментами та виробами медичного призначення хворих з нирковою недостатністю методом гемодіалізу. Окрема увага буде приділятися застосуванню сучасних високотехнологічних методів лікування для надання медичної допомоги онкологічного профілю.

Ознайомитись з усіма документами докладніше можна на офіційному сайті Одеської обласної ради.

19

Повернутися назад