65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Депутати Одеської обласної ради подарують новорічну казку дітям Одещини

23-11-2023

Забезпечення військових є першочерговим питанням бюджетів всіх рівнів, але ж і новорічні свята є тією маленькою радістю для наших дітей, яка надасть їм можливість хоча б на декілька годин відволіктися від жахів цієї війни.

Тому депутатським корпусом Одеської обласної ради прийнято рішення щодо закупівлі власним коштом квитків для дітей області, зокрема для дітей військовослужбовців, територіальної оборони та внутрішньо переміщених осіб, на новорічні вистави, які відбудуться у грудні в театрах нашого міста.

Голова обласної ради висловлює вдячність всім мешканцям області, особливо тим, хто проживає у сільських населених пунктах, які, незважаючи на всі труднощі, забезпечили облаштування найпростіших укриттів та бомбосховищ та адаптували школи й дитячі садки до нових життєвих умов. Отже, такі населені пункти стали переможцями відповідного конкурсу та обов’язково отримають грошову винагороду, яка була визначена за його результатами.

Однак, враховуючи першочергові задачі сьогодення, голова Одеської обласної ради Григорій Діденко проконсультувавшись з головою Одеської обласної державної (військової) адміністрації Олегом Кіпером прийняли рішення щодо проведення нагородження після закінчення дії воєнного стану.

Працюємо разом для перемоги — все буде Україна!

Повернутися назад