65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Делегація з Республіки Польща відвідала Шабо та Аккерманську фортецю

11-10-2021
A6FB36DE-A01D-4027-A5A8-A1C526ED58ED

Польська делегація на чолі з маршалком Західнопоморського воєводства Ольгердом Геблевічем разом з першим заступником голови Одеської обласної ради Олегом Радковським взяла участь у Конференції з розгляду проблемних питань виноградарсько-виноробної галузі України в Центрі культури вина «Шабо».

Захід відкрив голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький, також були присутні перший заступник міністра аграрної політики Тарас Висоцький, голова Миколаївської ОДА Віталій Кім та представники виноробних підприємств і асоціацій.

Олег Радковський зазначив, що обмін досвідом з польськими колегами та обговорення проблемних питань галузі дозволили по завершенню заходу напрацювати напрямки взаємодії між регіонами та сформулювати чітке бачення змін до законів України задля покращення стану виноградарства та виноробства.

Ольгерд Геблевіч наголосив на важливості демонополізації ринків в Україні та більш широкого виходу українських виноробів на ринки Польщі та усього Євросоюзу.

Польська делегація також відвідала Аккерманську фортецю у місті Білгород-Дністровський. За словами Олега Радковского, упродовж двох насичених днів візиту польських колег вдалось не тільки показати культурні перлини регіону, а й намітити плани співпраці між Одеською областю та Західнопоморським воєводством на два-три роки.

Повернутися назад