65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Брифінг голови обласної ради за підсумками двадцять першої сесії

27-12-2018
HAK_9406

Під час брифінгу за підсумками двадцять першої сесії обласної ради голова обласної ради Анатолій Урбанський розповів про ряд проектів рішень щодо діяльності обласної ради та її органів, які підтримали депутати.

«Перший блок питань, які підтримав депутатський корпус, стосувалися діяльності обласної ради та її органів. Зокрема – проект рішення про дострокове припинення повноважень депутата Одеської обласної ради VІІ скликання Барінова Дмитра Анатолійовича у зв’язку з призначенням на державну службу категорії А. За результатами засідання Одеської обласної виборчої комісії на звільнене місце обрано наступного за списком у депутати обласної ради від Одеської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенко «Солідарність» у багатомандатному виборчому окрузі з виборів депутатів Одеської обласної ради – Єрьоменко Ігоря Володимировича.

Також зміни відбулися у складі у депутатській фракції «Опозиційний блок» в Одеській обласній раді. Так, до складу фракції увійшов Бакланов Віктор Васильович та були виключені Коваліш Ірина Володимирівна та Напрієнко Павло Володимирович. Таким чином склад фракції становить 21 депутат.

Окрім цього було ухвалено зміни до персонального складу постійних комісій Одеської обласної ради VІІ скликання, що передбачає включення Миколи Біба до складу постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики замість Віталія Свічинського», – повідомив голова обласної ради.

HAK_9406

Повернутися назад