65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Анатолій Урбанський з приводу забезпечення пожежної безпеки у комунальних закладах Одеської області

27-09-2017
972c98a1-de9f-4a71-9646-7ff0794ed35f

Під час брифінгу, проведеного Анатолієм Урбанським для представників ЗМІ по закінченню 13 сесії обласної ради сьомого скликання, голова Одеської обласної ради дав відповіді на питання стосовно дій та заходів щодо пожежної безпеки у комунальних закладах регіону.

«Що стосується заходів, які планується вжити у зв’язку з тією трагедією, що трапилась у таборі «Вікторія». Є протокольне доручення голови облдержадміністрації, згідно з яким буде проведено повну перевірку на предмет стану пожежної безпеки та розроблено проектно-кошторисну документацію в комунальних установах, які перебувають на балансі обласної ради та облдержадміністрації. У першу чергу увага буде приділена дитячим та юнацьким таборам, шкільним та дошкільним закладам освіти та іншим комунальним установам»,  ̶  повідомив Анатолій Урбанський.

«Щодо ініціативи стосовно негайних дій із забезпечення пожежної безпеки у комунальних закладах. Можу сказати, що треба провести повноцінний аналіз, у зв’язку з чим і було видане протокольне доручення. На це буде витрачено певний час, за який буде складено повний перелік проблем, що зараз налічуються у комунальних закладах, розроблено проектно-кошторисну документацію. Під час наступної сесії обласної ради буде розглядатись проект  бюджету області на 2018 рік, до якого і будуть занесені витрати, пов’язані з реалізацією заходів по забезпеченню пожежної безпеки у комунальних установах»,  ̶  підкреслив Анатолій Урбанський.

972c98a1-de9f-4a71-9646-7ff0794ed35f

Повернутися назад