65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Анатолій Урбанський в ефірі телеканалу «Медіа Інформ»

30-03-2018
5

В ефірі студії телеканалу «Медіа Інформ» голова обласної ради Анатолій Урбанський розповів про головні пріоритети розвитку Одеської області на 2018 рік.

Ведучій: Депутати обласної ради на сімнадцятій сесії здійснили суттєві кроки у напрямку фінансування спорту під час прийняття бюджету розвитку і спортивні установи, такі як «Олімпієць» та «Палац спорту» у нинішньому році отримають значні кошти на свій розвиток.

Анатолій УРБАНСЬКИЙ: Насправді, «Олімпієць» у цьому році отримає не надто солідне фінансування, тому поки що ми не можемо профінансувати відповідні ремонтні роботи у повному обсязі. Цей процес буде тривати поступово. Ми також ведемо переговори зі своїми колегами депутатами Верховної ради стосовно можливості виділення коштів з державного бюджету на цей спортивний об’єкт.

Що стосується «Палацу спорту», то тут питання буде вирішуватися комплексно. Я вдячний обласній державній адміністрації за цей підхід. Сподіваюсь, що через два-три тижні проект повністю пройде експертизу та нам надійде фінансування з державного бюджету. Якщо все буде гаразд, то на початок липня ми приступимо до робіт, які триватимуть від трьох до п’яти місяців. Отримаємо нову спортивну арену. Це буде не лише льодова арена, де займатимуться та змагатимуться наші фігуристи та хокеїсти. Планується, що «Палац спорту» стане місце для проведення також змагань з баскетболу та волейболу.

Зміниться також зовнішній вигляд будівлі спорткомплексу. Одеса має стати тренувальною базою для зимових видів спорту. У нас для цього є вся необхідна інфраструктура.

Крім того, у рамках обласної комплексної програми «Розвитку фізичної культури і спорту в Одеській області на 2018-2020 роки» заплановано кошти на проведення спартакіад, спортивних змагань та підтримку федерацій.

Ведучій: Обласний бюджет наповнюється за рахунок морських портів та бізнесу, але дуже мало надходжень до бюджету від сільського господарства. З чим це пов’язано?

Анатолій УРБАНСЬКИЙ: На жаль, це так. За часів попереднього керівництва облдержадміністрації це питання не розглядалося зовсім. Інвентаризація сільськогосподарських земель не проводилася. Землі розорювались у значно більшій кількості, ніж податки, які сплачувались за їх користування. Наразі в нас стартував процес інвентаризації земель, до якого підключились керівні органи районів. І в нас вже є перші позитивні результати цього процесу. Зокрема, Болградський район в результаті проведення інвентаризації сільськогосподарських земель додатково отримав  в бюджет розвитку близько 5 млн. грн., а це дуже серйозні кошти для району.

5 6

Повернутися назад