65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Анатолій Урбанський в ефірі телеканалу «Медіа Інформ»

27-03-2018
4

В ефірі студії телеканалу «Медіа Інформ» голова обласної ради Анатолій Урбанський розповів про головні пріоритети розвитку Одеської області на цей рік.

Ведучій: Анатолію Ігоровичу, враховуючі прийнятий на останній сесії бюджет розвитку, за якими напрямками буде розвиватись Одещина у цьому році?

Анатолій Урбанський: В першу чергу, це відновлення дорожньої інфраструктури регіону. З початку цього року в Україні запрацював Державний дорожній фонд. У нинішньому році ми повинні отримати з нього 460 млн. грн. на ремонт доріг місцевого значення. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України Державне агентство автомобільних доріг передало на баланс облдержадміністрації всі дороги місцевого значення в регіоні. Як я вже неодноразово підкреслював, ми будемо акцентувати увагу на процесі сполучення доріг обласного та районного значення з трасами державного та міжнародного значення. Наразі ми вже розпочали підготовку проектно-кошторисної документації з подальшого ремонту автошляху Р-33, який виступає такою собі альтернативою трасі М-05 Київ-Одеса.

Ведучій: А чи є плани по ремонту доріг, що з’єднують села та селища з населеними пунктами районного та обласного значення?

Анатолій Урбанський: Звісно вони є, але повноцінно цей процес набере обертів у продовж наступних 2-3 років, коли остаточно завершиться формування дорожнього фонду і ми отримаємо значно більші суми на відновлення доріг місцевого значення.

Ведучій: Анатолію Ігоровичу, ви як керівник депутатського корпусу обласної ради, вважаєте, що це правильно, коли депутати ставлять собі у заслугу реалізацію якихось проектів у тому чи іншому районі за рахунок коштів обласного чи то державного бюджету?

Анатолій Урбанський: Перш за все, депутат як представник свого виборчого округу,  має певні обов’язки перед виборцями. І коли йому, як представнику певного району, певної громади, вдається отримати гроші на реалізацію тих чи інших проектів у районі  ̶  чи то ремонт школи, чи то ремонт дороги, так  ̶  це його заслуга. Адже він виносить інтереси простих людей на регіональний або державний рівень, несе відповідальність за отримані кошти і реалізацію запланованих проектів. У певному сенсі депутат виступає у ролі менеджера і виконує вкрай непросту роботу, намагаючись включити свій виборчий округ до максимальної кількості обласних програм.

3 4

Повернутися назад