65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Анатолій Урбанський у студії телеканалу «Думська ТВ»

28-09-2017
1

У студії телеканалу «Думська ТВ» голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський відповідав на ключові питання стосовно проведеного пленарного засідання тринадцятої сесії обласної ради.

Ведучі: Анатолію Ігоровичу, скажіть, чому сесія тривала так довго?

Анатолій Урбанський: Насправді, з 85 питань, включених до порядку денного, більш ніж 40 були об’єднані у блоки. Ці питання стосувались охорони здоров’я та освіти і по ним у депутатів майже не було заперечень. Але тривалі дискусії виникали з приводу питань, які йшли окремо.

Ведучі: До речі, одним з таких питань було членство депутатів у постійних комісіях. Чому з приводу цього виникли такі гострі суперечки?

Анатолій Урбанський: Справа у тому, що питання членства окремих депутатів у постійних комісіях, особливо, якщо вони головують у них, є стратегічним для певних політичних сил, які у такий спосіб намагаються залучити їх на свій бік.

Ведучі: Як ви розцінюєте виступ депутата Олеся Вітряного на підтримку пана Саакашвілі? Здається, Івано-Франківська обласна рада підтримала його в листі до Президента?

Анатолій Урбанський: Звісно, це політичні ігри. Моя власна позиція, як громадянина України, що це порушення Закону. Перетин державного кордону без дозвільних на те документів в будь якій країні являється прямим правопорушенням.

Ведучі: Під час поточної сесії дуже багато було прохань зі сторони опозиційного блоку стосовно спілкування виключно державною мовою.

Анатолій Урбанський: Якщо ви звернули увагу, то після першого ж зауваження ми перейшли на українську мову спілкування. Для мене особисто, як для громадянина цієї держави, важливо розмовляти українською і мені, як носію іншої мови, не хотілося псувати її звучання. Я вчусь говорити правильно і намагаюсь переходити на державну мову за будь-якої нагоди.

Ведучі: Тож, не зважаючи на довготривалість тринадцятої сесії ви вважаєте її плідною?

Анатолій Урбанський: Так, звісно, я вдячний кожному з депутатів, що із 85 питань порядку денного пленарного засідання не підтримані лише три. Це говорить про те, що кожен з моїх колег розуміє свою відповідальність і важливість прийняття даних рішень.
1 2 3 4 5

Повернутися назад