65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Анатолій Урбанський у прямому ефірі студії телеканалу «Думська ТВ»

27-12-2018
4455ddde-a607-412c-b401-61f5594a1c8a

У прямому ефірі студії телеканалу «Думська ТВ» голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський підвів підсумки двадцять першої сесії обласної ради:

«Ухвалено майже всі проекти рішення, які були винесені на розгляд сесії. Хочу подякувати колегам по депутатському корпусу та профільним департаментам обласної державної адміністрації за спільну конструктивну роботу.

Безперечно ключовою темою пленарного засідання було прийняття бюджету Одеської області на 2019 рік. Даний документ було вчасно опрацьовано спільно з обласною державною адміністрацією, враховано всі зауваження та пропозиції постійних комісій обласної ради та подано на розгляд сесії. Область отримала максимально збалансований бюджет, в якому розподілені кошти по всім напрямкам розвитку області в рамках регіональних, комплексних і цільових програм. Зокрема кошти передбачено і на  соціальні потреби населення, і відновлення дорожньої інфраструктури, продовження енергоефективних заходів, підтримку спорту, розвиток туризму та підвищення інвестиційної привабливості. Також затверджено ряд нових програм – комплексну регіональну програму забезпечення громадян житлом в Одеській області, програму поводження з твердими побутовими відходами в Одеській області, програму зайнятості населення Одеської області. У наступному році традиційно продовжиться відновлення медичних, освітніх, дошкільних, культурних закладів, спортивних об’єктів. Хочу зауважити, що не один район Одеської області не залишився поза увагою».

Голова обласної ради розповів про зміни, які відбулися у двох депутатських фракціях – «Блок Петра Порошенко «Солідарність» та «Опозиційний блок»:

«У фракції БПП «Солідарність» в Одеській обласній раді відбулась заміна депутата – замість Дмитра Барінова до фракції увійшов наступного за списком у депутати обласної ради від Одеської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенко «Солідарність» Ігор Єрьоменко. Вихід Дмитра Барінова із фракції пов’язаний із призначенням на державну службу категорії А.

Також за результатами засідання депутатської фракції «Опозиційний блок» в Одеській обласній раді до складу фракції увійшов Віктор Бакланов та були виключені Ірина Коваліш і Павло Напрієнко».

Окрім цього Анатолій Урбанський прокоментував проект рішення щодо надання пільги з орендної плати громадської спілки «Центр патріотичних організацій», який розглядався на сесії:

«На жаль нам не вистачило всього декілька голосів для того, щоб підтримати даний проект рішення. У міжсесійний період ми ще раз повернемося до даного питання, хочу вкотре наголосити, що позиція обласної ради полягає у тому, що Центр патріотичних організацій й надалі продовжуватиме свою роботу у будівлі за адресою: м.Одеса, вул. Канатна, 35».

e16f9a2c-6c2d-4437-93eb-b3e56b635fe8

4455ddde-a607-412c-b401-61f5594a1c8a

Повернутися назад