65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

3 листопада відбулось засідання двадцятої чергової сесії Одеської обласної ради VIII скликання

06-11-2023
05-03-11-2023

На порядку денному було 38 питань, з них прийнято 33 рішення.

Зокрема, депутати підтримали проєкт про внесення змін до Порядку надання цільової адресної допомоги сім’ям, які опинились у складних життєвих обставинах, та малозабезпеченим верствам населення Одеської області, постраждалим та сім’ям загиблих внаслідок збройної агресії російської федерації та інших воєнних конфліктів. Тепер цей порядок передбачатиме і допомогу на оздоровлення дітей військовослужбовців, які зниклі за особливих обставин або визнані непридатними до військової служби внаслідок поранення із виключенням з військового обліку.

«Сьогодні ми прийняли важливе рішення, яке надасть можливість підтримати дітей військовослужбовців, які стали на захист України. Розмір разової грошової допомоги становитиме 20 тисяч гривень», — зазначив голова обласної ради Григорій Діденко.

Під час сесії також були розглянуті питання про дострокове припинення повноважень трьох депутатів, які подали відповідні заяви: Тетяни Чистякової, Олександра Проваренка та Андрія Нікула. Це призвело до змін у регламенті та положенні про постійні комісії, згідно з якими тепер склад комісій Одеської обласної ради становитиме не більше дев’яти осіб, за винятком постійної комісії з питань бюджету, де кількість членів не має перевищувати 13 депутатів.

Крім того, депутати підтримали звільнення Андрія Кравченка з посади директора Комунального закладу «Одеська обласна школа вищої спортивної майстерності «Олімпієць». Це рішення було обумовлено порушеннями умов контракту та положень статуту цього закладу.

Також депутати проголосували за передачу нерухомого майна, яке було обліковано на балансі Комунального закладу «Миколаївська спеціальна школа Одеської обласної ради» (наразі не функціонує), зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст області до комунальної власності Миколаївської селищної ради Березівського району. Згодом там планується розташування об’єктів соціального призначення.

Повернутися назад