Сім років у місті Одеса існує театральна лабораторія «Театр на Чайній». До недавнього часу трупа театру тимчасово знаходилася у приміщенні колишньої фабрики з розфасування чаю на Карантинній вулиці. Там актори, на чолі з художнім керівником Олександром Онищенком та прихильниками театру поступово облаштували дві глядацькі зали, самотужки придбали необхідне обладнання для сцени (звук, світло) та системи кондиціонування повітря.
Про те, що орендовані приміщення треба буде колись звільнити, за словами художнього керівника, було відомо від самого початку. Час настав. Та, виявилося, що переїздити театру нікуди. Декілька пропозицій, запропоновані «Театру на Чайній» не влаштовували або місцем розташуванням, або високою сплатою оренди приміщення.
У результаті, трупа театру опиналася в «Палаці культури» на Маразліївській, 34-а, історичному будинку колишнього Селянського банку, відомого як «Палац студентів». Дана адмінбудівля перебуває на балансі КП «Облтрансбуд» Одеської обласної ради.
«Я вдячний голові Одеської обласної ради Анатолію Урбанському та депутату облради Ользі Юрко за надану можливість пільгової оренди приміщення за 1.20 грн. в рік для нашого театру. Для нас це дуже важливо. Крім того, «Палац студентів» розташований у центрі міста, що зручно для більшості наших глядачів. Стосовно комфорту у залі у зимовий період, то, запевняю, замерзати ніхто не буде. Системи кондиціонування, котрі ми придбали за свої кошти, знаходячись ще на Карантинній, ми перевезли сюди, після їх техогляду установили. Відверто кажучи, ми більше турбувалися про те, чи зможемо «вжитися» у новий простір, адже актори звикли працювати у камерних спектаклях, розрахованих на невелику кількість глядачів (від 50 до 120). А тут у залі – 250 місць, на балконі – 90. Але, після того, як ми дали перший спектакль на новій сцені і побачили, як тепло нас зустрічають глядачі, наші сумніви розвіялись і ми зрозуміли – усе буде добре. Репертуарні спектаклі, котрі йшли у приміщенні колишньої фабрики і знайшли своїх прихильників, ми перенесли на сцену Палацу, де облаштували малу сцену. Для прихильників академічного театру працюємо над новими постановками»,– розповів Олександр Онищенко, художній керівник театральної лабораторії «Театр на Чайній»
Наразі, у перервах між виставами та репетиціями, актори облаштовують гримерки, виготовляють декорації та реквізит. За словами Онищенка, йому завжди допомагали люди різних професій та достатку, за що він щиро вдячний кожному з них. Адже у театрі завжди є безліч питань, які творчим людям вирішити не під силу.