65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

1 березня відбулось засідання двадцять першої чергової сесії Одеської обласної ради VIII скликання

04-03-2024
01-01-03-2024

На порядку денному було 38 питань, 36 з них було підтримано.

Відтак, було затверджено Програму соціально-економічного та культурного розвитку Одеської області на 2024 рік. Депутати підтримали передачу Державного навчального закладу «Старокозацький професійний аграрний ліцей» з державної у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області. Це рішення спрямоване на вирішення перспективних завдань розвитку професійної освіти.

Також депутати обласної ради погодили передачу цілісного майнового комплексу КУ «Одеське обласне бюро судово-медичної експертизи» зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області у державну власність. Зазначимо, що Міністерство охорони здоров’я України планує створити Державну спеціалізовану установу «Головне бюро судово-медичної експертизи», натомість в областях на базі відповідних комунальних закладів планується утворити відокремлені підрозділи цієї установи.

Крім того, депутати підтримали три проєкти рішення, які дозволять збільшити заповідний фонд Одещини. Йдеться про оголошення ландшафтних заказників місцевого значення «Чигринська балка» у Березівському районі, «Схили до Лунга» в Ізмаїльському районі, а також «Коло глея» в Одеському районі.

Під час сесії також були розглянуті питання про дострокове припинення повноважень двох депутаток, які подали відповідні заяви: Яни Фрейман та Оксани Дімової. Це призвело до змін в складі постійних комісій Одеської обласної ради.

Повернутися назад